Mistrz Produkcji - spawalnictwo/CNC

Talent Select

Będzin, śląskie

Opis stanowiska pracy

Przedsiębiorstwo z branży metalowej poszukuje doświadczonego mistrza produkcji, który będzie odpowiedzialny za zapewnienie wysokiej jakości produkowanych elementów. Kandydat powinien mieć doświadczenie w spawaniu oraz w obsłudze maszyn CNC. Osoba ta będzie odpowiedzialna za zarządzanie zespołem, nadzorowanie procesu produkcyjnego oraz dbanie o jakość wykonywanych prac.

Mistrz Produkcji – Spawalnictwo / CNC

miejsce pracy: Będzin

  • Nadzorowanie procesu produkcyjnego i zapewnienie jakości wykonywanych prac
  • Koordynowanie pracy zespołu spawaczy, operatorów maszyn CNC i organizacja szkoleń
  • Kontrolowanie wydajności produkcji i raportowanie wyników
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej i produkcyjnej
  • Realizacja projektów związanych z produkcją i spawalnictwem.

Wymagania

 Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku mistrza produkcji, zastępcy lub kierownika (zmiany, linii, produkcji)
  • Znajomość technik spawalniczych oraz procesów produkcyjnych w obszarze obróbki metali
  • Umiejętność obsługi komputera i pakietu Office
  • Umiejętność zarządzania personelem i harmonogramowania produkcji

Otrzymasz od nas:

  1. Konkurencyjne wynagrodzenie oraz premie
  2. Dodatkowe benefity
  3. Pracę w stabilnej i renomowanej firmie
  4. Możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji
  5. Pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym z doskonałym zapleczem technicznym
  6. Możliwość pracy z zespołem 20+  specjalistów w swojej dziedzinie

Wyślij do nas swoje CV!

Prezentacja firmy

Jesteśmy agencją doradztwa personalnego i pomagamy dobierać pracowników ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/12/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
10 000PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy, Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości