MISTRZ PRODUKCJI NA DZIALE LAKIERNI

DREW-HIT Adam Marciniak

Sampława, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/3064

Obowiązki:

- nadzór nad powierzonym sprzętem, maszynami i urządzeniami oraz ich staranną eksploatację
- zarządzanie i organizacja pracy wydziału oraz monitorowanie jego wyników
- nadzór nad poprawnością wykonywanych prac podległych pracowników
- egzekwowanie od podległych pracowników przestrzegania przepisów BHP, regulaminów i czasu pracy
- rozwiązywanie problemów, identyfikacji przyczyn, szukaniu rozwiązań, planowanie działań naprawczych

Wymagania:

Wymagania pożądane:

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe, brak

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania:- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku- zaangażowanie w wykonywaną pracę, dbałość o jakość produktów- samodzielność w działaniu- dobra organizacja pracy własnej- dyspozycyjność- mile widziane wykształcenie średnie, techniczne, wyższe- umiejętności komunikacyjne, praca w zespoleOferujemy:- stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę- praca w systemie dwuzmianowym 6:00-14:00, 14:00-22:00- odpowiedzialną i ciekawą pracę w dynamicznym zespole

Miejsce pracy: 14-260 Sampława 68A, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Na CV prosimy o umieszczenie klauzuli :Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Drew-Hit Adam Marciniak w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych RODO (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Adres www: http://www.drewhit.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/10/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy