Opis stanowiska pracy

1. Nadzór jakościowy nad procesem produkcji
2. Organizację pracy podległego zespołu pracowników
3. Terminową realizację zadań
4. Utrzymywanie porządku i dyscypliny pracy
5. Rozwiązywanie bieżących problemów procesowych
6. Podejmowanie działań optymalizacyjnych

Wymagania

1. Wykształcenie wyższe kierunkowe ( Zarządzanie produkcją, technologia żywności lub pokrewne),
2. Doświadczenie na podobnym stanowisku co najmniej 1 rok
3. Umiejętność zarządzania zespołem pracowników
4. Dobra organizacja pracy
5. Zaangażowanie w wykonywane obowiązki
6. Umiejętność planowania i koordynowania zadań
7. Dyspozycyjność
8. Umiejętność obsługi komputera

Prezentacja firmy

Firma Profi Sp. z o. o., należąca do Grupy Bounty Brands, będąca lidere... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Premie, dodatki:
1. Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie 2. Możliwość stałego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji 3. Możliwość realizacji aspiracji zawodowych
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji