MISTRZ / KIEROWNIK ZMIANY

Klient infoPraca.pl

Katowice, Sosnowiec, śląskie

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy:

Zadania na stanowisku:

  • nadzór nad przestrzeganiem dyscypliny pracy, zasad BHP i organizacji 5S
  • zapewnienie ciągłości produkcji poprzez zgłaszanie awarii i innych sytuacji grożących przestojem
  • odpowiedzialność za realizację planu produkcyjnego oraz przestrzeganie standardów jakościowych i procedur
  • terminowe raportowanie wyników pracy do przełożonego
  • współpraca z działem Produkcji, Magazynami, Kontrolą Jakości, Technologicznym, UR, HR oraz innymi
  • organizowanie i zarządzanie pracą podległego zespołu na zmianie produkcyjnej (przekazywanie zmiany, wyznaczanie priorytetów i nadzór nad ich realizacją, ocena efektów, motywowanie)
  • wspomaganie pracy zespołu i rozwiązywanie codziennych problemów
  • nadzór nad szkoleniem wdrożeniowymi nowych pracowników
  • praca w systemie zmianowym

Kandydat, którego szukamy:

  • wykształcenie minimum średnie (mile widziane wyższe kierunkowe)
  • minimum 3 lata pracy w firmie produkcyjnej ( oczekiwane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku- brygadzista, kierownik zmiany, mistrz, lider)
  • rozwinięte zdolności organizacyjne (umiejętność ustalania priorytetów oraz planowania pracy własnej i zespołu, umiejętność podejmowania decyzji i rozwiazywania problemów, wyznaczania celów, delegowania zadań i ich egzekwowania)
  • komunikatywność i asertywność, nastawienie na współpracę
  • świadomość biznesowa, umiejętność pracy pod presją czasu
  • predyspozycje do kierowania zespołem ( przywództwo, umiejętność skutecznej komunikacji)
  • praktyczna znajomość obsługi komputera Ms Office zwłaszcza Excell
  • mile widziana znajomość SAP
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • dodatkowym atutem będzie wiedza z zakresu Lean Manufacturing, 5S, Prawa Pracy.

Nasza oferta:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
  • Przyjazny system adaptacji i szkoleń wstępnych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Praca w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.