Mid/Senior Frontend Developer

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Poszukujemy Frontend Developerów(Mid/Senior), którzy wzmocnią zespół frontendowy naszego klienta zajmującego się tworzeniem oprogramowania. Oferta nie jest skierowana pod konkretny projekt, naszemu klientowi zależy na długofalowej współpracy,aby razem tworzyć ambitne projekty dla klientów międzynarodowych.

Zakres obowiązków:

Tworzenie zaawansowanych aplikacji frontendowych w środowisku Agile
Rozszerzanie i ulepszanie funkcjonalności frontendu
Definiowanie Interfejsów API
Poprawa architektury istniejących aplikacji
Możliwość współtworzenia naszych blogów związanych z JavaScriptem
Coaching i wsparcie młodszych członków zespołu

Wymagania:

Świetna znajomość JavaScript
Bardzo dobra znajomość CSS3 ,HTML5
Doświadczenie w React ( dodatkowe doświadczenie w NodeJS jako duży plus)
Umiejętność projektowania interfejsów w API
Znajomość narzędzi do testowania frontendu np. Karma,Jasmine,Jest, Protractor
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Benefity :

Elastyczne godziny pracy ( w tym możliwość 100% pracy zdalnej)
20 dni płatnego urlopu w oparciu o B2B
Karta Multisport
Prywatna opieka medyczna
Wsparcie psychologiczne online
Ciekawe, międzynarodowe projekty
Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od umiejętności

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media