MGR FARMACJI - BYTOM - APTEKA PRYWATNA

śląskie

Praca.farmacja.pl

Opis stanowiska pracy

Apteka prywatna, niesieciowa w Bytomiu o ustabilizowanej pozycji na rynku ,

zatrudni magistra farmacji / oraz magistra farmacji z uprawnieniami - wyższe wynagrodzenie /,  na pełen etat.

Poszukujemy osoby ambitnej, otwartej, chętnej do podnoszenia swoich kwalifikacji oraz zdobywania nowych doświadczeń zawodowych.

Oferujemy pracę w młodym zespole, uczestnictwo w punktowanych szkoleniach, wsparcie i pomoc doświadczonych kolegów.

CV ze zdjęciem oraz dokładnym opisem dotychczasowego zatrudnienia prosimy kierować za pośrednictwem portalu.

Prezentacja firmy

Oferty pracy dla farmaceutów i techników farmaceutycznych

Ostatnia aktualizacja:
25/01/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia