ManpowerGroup Sp. z o.o.

Metrolog

Miejsce pracy: Mrągowo

Zadania:

  • Wykonywanie pomiarów części przy użyciu prostych środków kontrolno-pomiarowych
  • Obsługa współrzędnościowej maszyny pomiarowej (CMM)
  • Tworzenie programów na współrzędnych maszynach pomiarowych (CMM)
  • Współpraca z inżynierami przy wdrażaniu nowych projektów
  • Praca z dokumentacją techniczną (specyfikacja, rysunek techniczny)

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku Metrologa lub podobnym
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność obsługi podstawowego sprzętu laboratoryjnego
  • Doświadczenie w procesie kalibracji urządzeń kontrolno-pomiarowych
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Gotowość do pracy zmianowej

Dodatkowe atuty:

  • Umiejętność obsługi maszyny współrzędnościowej CMM
  • Znajomość logiki tworzenia programów CMM oraz metod pomiarowych
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • GWARANTOWANY PAKIET RELOKACYJNY
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie

Numer ref. MET/037/DEN
Oferta dotyczy pracy stałej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials