Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

• Pomiary wyrobów gotowych oraz komponentów na maszynie pomiarowej 3D (wyroby nowe, modyfikowane, okresowe pomiary)
• Nadzorowanie i wykonywanie audytów produktów;
• Dobór narzędzi i metod pomiarowych;
• Nadzorowanie i zamawianie przyrządów kontrolnych i narzędzi pomiarowych

• Nadzór nad kalibracją sprzętu pomiarowego;

• Praca, raportowanie i rozwijanie systemu SAP;
• Analiza systemów pomiarowych MSA;

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe, techniczne;

• Doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale jakości;
• Umiejętność posługiwania się skanerem optycznym;

• Dobra znajomość języka obcego, angielskiego lub niemieckiego;

Nasz Klient oferuje:

• Duże możliwości rozwoju zawodowego

• Zatrudnieni w międzynarodowym koncernie produkcyjnym;

• Pakiet benefitów

MOLTTON jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji ... specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów.

Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia o nr. 7145
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
05/04/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości