Grupa Maspex Sp. z o.o. Sp. k.
AKTUALNIE DO NASZEGO ZESPOŁU POSZUKUJEMY OSOBY NA STANOWISKO:

Merchandiser

Miejsce pracy: Łódź

Wybrana osoba będzie współpracować z partnerami handlowymi oraz zadba o dostępność i odpowiednią ekspozycję naszych produktów na półkach sklepowych.

KLUCZOWE ZADANIA:

  • układanie towaru według określonych standardów
  • budowanie regałów promocyjnych, ekspozycji
  • instalacja i montaż materiałów wspomagających sprzedaż

SZUKAMY CIEBIE JEŚLI:

  • interesuje Cię praca dzięki, której dowiesz się, na czym polega sprzedaż produktów spożywczych
  • chcesz zdobyć wiedzę z zakresu zasad merchandisingu
  • stawiasz sobie ambitne cele i z zaangażowaniem je realizujesz
  • charakteryzuje Cię umiejętność planowania własnej pracy i zdolności organizacyjne
  • posiadasz łatwość i swobodę w nawiązywaniu relacji z innymi
  • jesteś osobą otwartą na naukę i zdobywanie nowej wiedzy
  • posiadasz prawo jazdy kategorii B, a jazda samochodem nie sprawia Ci trudności

ZAPEWNIAMY:

  • pracę pełną wyzwań z cenionymi i znanymi markami
  • zatrudnienie w formie umowy o pracę
  • samochód służbowy, telefon komórkowy
  • zespół, który chętnie dzieli się swoją wiedzą i pomoże Ci zdobywać pierwsze doświadczenia w zakresie sprzedaży
  • możliwość rozwoju zawodowego, awansu przy Twojej otwartości na naukę
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.