Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 21/06/2018.

Merchandiser - wykładanie towaru

Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Dbanie o zatowarowanie półek,
  • Wykładanie towaru, oraz zapewnienie prawidłowej ekspozycji produktów,
  • Kontrolowanie terminów ważności produktów.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę od poniedziałku do piątku 8 godzin dziennie z możliwością wcześniejszego wykonania pracy z zachowaniem stałego wynagrodzenia,
  • Wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii
  • Możliwość korzystania z benefitów pozapłacowych tj. karta sportowa, kupony zniżkowe u Naszych Partnerów.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku Merchandisera,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku,
  • Dokładność, sumienność, rzetelność oraz uczciwość.

Oferta dotoczy pracy tymczasowej.

Numer referencyjny: MER/09/2017/KLC

Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world’s leading provider of HR... solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2014, work through Adecco Poland found more than 46 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
25/05/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne