Merchandiser- wykładanie towaru

Kędzierzyn Koźle, opolskie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • wykładanie towaru
  • dbanie o prawidłową ekspozycję towarów
  • praca na wgranej aplikacji na telefonie
  • praca na terenie dwóch marketów w Kędzierzynie Koźlu

Wymagania:

  • wykształcenie: minimum średnie
  • dyspozycyjność 5 dni w tygodniu, 8 h dziennie
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami
  • duża samodzielność i motywacja do działania
  • kreatywność i umiejętność myślenia przestrzennego
  • znajomość MS Office
  • prawo jazdy kat. B
  • książeczka sanepidu- warunek konieczny

Oferujemy:

  • umowę zlecenie za pośrednictwem Adecco z możliwością nawiązania długofalowej współpracy
  • wynagrodzenie 2700 zł brutto plus premie
  • współpracę z firmą o światowym zasięgu
  • samodzielną i ciekawą pracę w profesjonalnym, dynamicznym zespole
  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, samochód służbowy
  • elastyczne godziny pracy: możliwość ustalenia godzin wspólnie z przełożonym
  • narzędzia trade marketingowe
  • Karnet sportowy w atrakcyjnej cenie
  • Program lojalnościowy Adecco+ CLUB: program zniżek u wybranych partnerów
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego na życie

Oferta pracy tymczasowej

Poleć ofertę swoim znajomym! Mamy wiele ofert pracy.

Zadzwoń lub wyślij sms o treści: ’PRACA MERCH’ pod nr tel: 723 193 114- oddzwonimy!

Numer referencyjny: PG/05/19/KTW

Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world’s leading provider of HR... solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2014, work through Adecco Poland found more than 46 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka