Merchandiser - wykładanie towaru w Media Markt - praca dodatkowa !

Adecco Poland Sp. z o.o.

Katowice, Chorzów, Zabrze, Gliwice, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Katowice, Chorzów, Zabrze, Gliwice

Oferujemy:

  • Elastyczny czas pracy w wybrany 1 dzień między środą a piątkiem w dowolnych godzinach otwarcia sklepu,
  • Wynagrodzenie 15zł brutto/h za każdą rozpoczętą godzinę + 5zł brutto za raport = 20zł brutto
  • Umowa zlecenie,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia,
  • Możliwość pracy w kilku punktach (Katowice SCC, Libero, 3stawy; Chorzów Ul. Katowicka 160; Zabrze Ul. Szkubacza 1 ; Gliwice Ul. Pszczyńska 315).

Zadania:

  • Wykładanie towaru,
  • Budowanie ekspozycji,
  • Dbałość o ekspozycję ekspozycji towarów,
  • Raportowanie wykonanej pracy za pomocą aplikacji.
  • 1 wizyta w ciągu tygodnia - zadaniowy czas pracy ok 1h.

Kogo poszukujemy:

  • Osób dyspozycyjnych do pracy 1 dzień w tygodniu - 1h w tygodniu na dany punkt
  • Chętnych do pracy
  • Nie wymagamy doświadczenia!

Jeżeli jesteś zainteresowany/a pracą - APLIKUJ.
Chcesz dowiedzieć się więcej informacji - wyślij sms pod nr 695-060-093 o treści ’praca Media Markt’ - oddzwonimy.

Numer referencyjny: MER/12/2019/KTW/JK
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.