Opis stanowiska pracy

Jakie zadania wiążą się ze stanowiskiem merchandisera?

  • wizytowanie punktów handlowych na podległym obszarze w celu przeprowadzania jawnych badań audytowych
  • działania merchandisingowe zgodne ze standardami klienta
  • komunikacja ze strukturami sprzedażowymi klienta - nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z kierownictwem obsługiwanych marketów
  • raportowanie efektów pracy poprzez system mobilny (w tym tworzenie dokumentacji zdjęciowej).

W związku z powierzonymi zadaniami od kandydata oczekujemy:

  • chęci do pracy w wymiarze ok. 7 godzin dziennie,
  • czynnego prawa jazdy kat. B,
  • wysokiej kultury osobistej i komunikatywności,
  • ambicji i potrzeby pełnej realizacji projektów,
  • gotowy do samodzielnej pracy na terenie swojego województwa i najbliższych okolic.

W zamian za współpracę oferujemy:

  • gwarantowane wynagrodzenie w wysokości 2600 zł brutto jako podstawa + premia jakościowa + możliwość doboru dodatkowych zleceń
  • długo- lub krótkotrwały (w zależności od Twoich potrzeb) okres współpracy
  • samodzielne układanie planu dnia (elastyczne godziny pracy),
  • samodzielną i pełną możliwości pracę w obszarze wsparcia sprzedaży,
  • auto służbowe już od dnia szkolenia,
  • telefon służbowy.

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 13-letnim... doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania!

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
26/02/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne