Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na stanowisku Menedżera ds. Metodycznych będzie zarządzała pracą oddziału szkoły przy ul. Słowiańskiej. Do obowiązków Menedżera ds. Metodycznych będzie również należało wdrażanie oraz koordynacja procesów metodycznych w szkole daGama.
Kluczowe obowiązki:
- opracowywanie oraz modyfikacja procesów metodycznych w szkole,
- utrzymywanie standardów i wysokiej jakości zajęć prowadzonych w szkole,
- hospitacja zajęć prowadzonych przez lektorów i ocena pracy lektorów,
- wsparcie w przygotowywaniu materiałów dydaktycznych,
- udział w tworzeniu programów kursów językowych,
- opracowanie bazy materiałów dydaktycznych,
- rekrutacja lektorów dla obu oddziałów szkoły,
- prowadzenie szkoleń metodycznych,
- utrzymywanie efektywnego zespołu lektorów,
- rozliczanie pracy pracowników oddziału szkoły przy ul. Słowiańskiej/ Poznań,
- koordynacja funkcjonowania oddziału szkoły przy ul. Słowiańskiej/ Poznań.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
- doświadczenia w pracy w branży edukacyjnej,
- znajomości metodyki nauczania języków obcych,
- wykształcenia wyższego - preferowane wykształcenie filologiczne,
- doskonałej umiejętności obsługi klienta,
- umiejętności motywowania i zarządzania zespołem,
- zaangażowania, entuzjazmu i kreatywności,
- profesjonalizmu i dobrej organizacji.

Mile widziane są osoby posiadające własny samochód.

Prezentacja firmy

Świat Języków Obcych daGama jest dynamicznie rozwijającą się szko... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Kadra zarządzająca, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia