Menager Działu IT

Hays Poland

Poznan, wielkopolskie

Hays Poland

Poznan
Poznan
NR REF.: 1147715

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Poznań
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: długofalowa

Zadania:
  • Zarządzanie zespołem specjalistów oraz dbanie o rozwój kompetencji zespołu,
  • Udział w prowadzonych projektach IT,
  • Zarządzanie infrastrukturą informatyczną oraz lokalnymi bazami danych,
  • Zapewnienie ciągłości działania systemów informatycznych i oprogramowania, monitoring procesów, zapobieganie i usuwanie awarii,
  • Obsługa i wsparcie klientów wewnętrznych w zakresie szeroko rozumianego IT
  • Administrowanie powierzonymi systemami informatycznymi
  • Współpraca przy tworzeniu i utrzymywaniu indywidualnych rozwiązań IT dla spółki (np. aplikacje, interfejsy)
  • Określanie celów, strategii i polityki zabezpieczenia danych przetwarzanych w systemach informatycznych
  • Zapewnianie ochrony przed działaniem niepożądanego oprogramowania
  • Zarządzanie infrastrukturą IT oraz oprogramowaniem.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne;
  • Min. 2 – letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Dobra znajomość C# / .NET,
  • Znajomość technologii .NETowych (np. ASP.NET MVC, WebApi, WPF+MVVM),
  • Znajomość relacyjnych baz danych i SQL,
  • Doświadczenia w pracy z usługami sieciowymi,
  • Znajomość Git lub SVN,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami lub udział w realizacji większych projektów,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i innych,
  • Język angielski na poziomie B2+

Mile Widziane:
  • doświadczenie w pracy z .NET Core,
  • Znajomość React.js, Vue.js
  • Znajomość Sap Business One
  • Znajomość Sap Hana
  • Znajomość narzędzi automatyzacji (DevOps).

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland