Menadżer Marketing Automation

Michael Page

Łodź, zagranica

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie strategiczny rozwój procesów marketing automation oraz za wdrażanie ścieżek komunikacji z Klientami.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta najszybciej rozwijającej się firmy z branży dekoracji wnętrz poszukujemy osoby na stanowisko Menadżer Marketing Automation.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność strategiczna za rozwój procesów marketing automation
  • Odpowiedzialność za wdrażanie ścieżek komunikacji z Klientami w kanałach e-mail, SMS, Contact Center, web push we współpracy z technologicznym dostawcą zewnętrznym
  • Planowanie i wdrażanie spersonalizowanych kampanii marketingowych w kanałach e-mail, SMS, Contact Center, web push we współpracy działem marketingu oraz menadżerami kategorii handlowych
  • Koordynacja planowania i wdrażania akcji handlowych w wyżej wymienionych kanałach we współpracy z działem marketingu
  • Nadzór merytoryczny oraz jakościowy nad komunikacją z Klientami w wyżej wymienionych kanałach oraz na stronie www z wykorzystaniem narzędzi marketing automation on-site
  • Odpowiedzialność za realizację budżetu sprzedażowego w kanale e-mail
  • Szukanie nowych obszarów wykorzystania narzędzi takich jak Salesforce Marketing Cloud, Insider, Hotjar, koordynacja wdrożeń na poziomie MVP oraz kierowanie dalszym rozwojem
  • Koordynacja prac dostawców zewnętrznych w obszarze automatyzacji marketingu

Profil kandydata

  • Masz min. 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie na rynku Retail
  • Umiejętność strategicznego spojrzenia na bazę klientów poprzez cykl życia
  • Umiejętność kierowania cross-funkcjonalnym zespołem projektowym
  • Doświadczenie w pracy z segmentacją bazy
  • Znajomość narzędzi: rekomendacje, scoringi, personalizacje strony, journey'e automatycznej komunikacji
  • Zainteresowanie i pasja w analizie zachowań klientów;
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu oraz w podejmowaniu decyzji
  • Jesteś kreatywny i podejmujesz własną inicjatywę
  • Znasz język angielski w mowie i piśmie na poziomie komunikatywnym

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającym się zespole

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Łodź
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page