Menadżer ds. sprzedaży i rozwoju rynku francuskiego

MasterHR

Koszalin, zachodniopomorskie

MasterHR

Od: MasterHR
Miejsce pracy: Koszalin

Zadania:

  • Budowanie marki firmy oraz dbanie o dobre relacje z klientami,
  • Pozyskiwanie i kompleksowa obsługa nowych Klientów,
  • Kształtowanie i realizacja polityki personalnej, zgodnej ze strategią i celami firmy - realizowanie planów sprzedażowych,
  • Rozwijanie kontaktów biznesowych i budowanie długofalowych relacji z potencjalnymi Klientami,
  • Monitorowanie i analiza konkurencji na rynkach zagranicznych.

Wymagania i pożądane umiejętności:

  • Znajomość języka francuskiego na poziomie min. B2/C1,
  • Prawo jazdy kat. B, wykształcenie min. średnie,
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z partnerami biznesowymi,
  • Wysoka motywacja do pracy oraz chęć do rozwoju swoich kompetencji sprzedażowych,
  • Doświadczenie w sprzedaży i wiedza merytoryczna w obszarze branży jako dodatkowy atut.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach Umowy o pracę w firmie o zasięgu krajowym i zagranicznym,
  • Możliwość wykonywania w większej części pracy zdalnej z uwagi na częste wyjazdy służbowe,
  • System premiowy uzależniony od wyników sprzedaży - premia zaczyna obowiązywać po okresie próbnym (3 miesięcy),
  • Dodatkowe benefity: Karty Multisport, Prywatną Opiekę Medyczną, Ubezpieczenie grupowe AXA,
  • Kurs języka angielskiego dla pracowników
  • Dodatkowe benefity na święta (paczki, karty przedpłacone), owocowe poniedziałki w okresie jesienno-zimowym oraz wiele więcej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.