ManpowerGroup Sp. z o.o.

Mechatronik

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:
• Bieżące naprawy i prewencyjne utrzymanie ruchu i urządzeń
• Diagnozowanie i naprawa usterek mechanicznych i elektrycznych
• Udział w modernizacjach parku maszynowego
• Proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań z zakresu mechaniki i automatyki
• Współpraca z serwisami zewnętrznymi,
• Sporządzanie raportów dotyczących usterek i przeprowadzonych pracach

Wymagania:
• Min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym
• Dobra znajomość rysunku technicznego
• Znajomość zagadnień z zakresu automatyki przemysłowej opartej na sterownikach PLC i napędach falownikowych
• Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym i 4-brygadowym
• Wykształcenie min. średnie techniczne
• Znajomość zagadnień hydrauliki siłowej i pneumatyki
• Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi
• Dobra znajomość pakietu MS Office
• Uprawnienie SEP przynajmniej do 1 kV i zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 m

Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
• Pracę w godzinach 6-14/14-22/22-6
• Transport pracowniczy z Wrocławia
• System premiowy
• Rozbudowany pakiet benefitów pozapłacowych, m. in. Opieka medyczna, prywatne ubezpieczenie medyczne, Multisport, dofinansowanie do wakacji, premie i bonusy świąteczne
• Miejsce pracy: BIELANY WROCŁAWSKIE

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy