Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/02/2019.

Mechatronik

Bielany Wrocławskie, dolnośląskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Wymagania

ZADANIA:

  • bieżące naprawy i prewencyjne utrzymanie ruchu i urządzeń
  • diagnozowanie i naprawa usterek mechanicznych i elektrycznych
  • udział w modernizacjach parku maszynowego
  • proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań z zakresu mechaniki i automatyki
  • współpraca z serwisami zewnętrznymi
  • sporządzanie raportów dotyczących usterek i przeprowadzonych pracach.

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • umowę o pracę BEZPOŚREDNIO z pracodawcą
  • premię roczną
  • atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe
  • dodatek do 4 brygadówki (20%)
  • bezpłatny dojazd z Wrocławia
  • dofinansowanie do obiadów w kantynie
  • prywatną opiekę medyczną- Luxmed
  • kartę MultiSport
  • program emerytalny
  • rozwój zawodowy
  • pracę w nowoczesnej firmie
  • "wczasy pod gruszą"
  • szkolenia i możliwość realnego rozwoju

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku tj. mechatronik, mechanik itp. w firmie o profilu produkcyjnym
  • wykształcenia technicznego
  • dobrej znajomości rysunku technicznego
  • umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • znajomości podstawowych zagadnień z zakresu automatyki przemysłowej opartej na sterownikach PLC i napędach falownikowych
  • uprawnień SEP przynajmniej do 1 kV
  • zdolności do pracy na wysokości powyżej 3 metrów
  • dobrej znajomości pakietu MS Excel
  • gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym, 4-brygadowym

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy:
okres próbny, czas określony lub nieokreślony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Automatyka , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca na produkcji