Opis stanowiska pracy

Jesteśmy jednym z czołowych producentów najwyższej jakości mięsa drobiowego oraz jego przetworów w kraju. W związku z dynamicznym rozwojem do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Mechanik:

  • wskazane wykształcenie min. zawodowe w kierunku mechanik, ślusarz ( nie jest to konieczne, jeżeli posiada praktykę w tym kierunku)
  • mobilność, również do prac w weekendy

dodatkowe atuty:

  • uprawnienia, bądź umiejętności w spawaniu
  • staż na stanowisku mechanik-ślusarz

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i uznanej na rynku firmie,
  • zapewniamy pracę na pełen etat,
  • umożliwiamy zdobywanie nowych umiejętności,
  • oferujemy atrakcyjny system wynagradzania,

Prezentacja firmy

Krajowi konsumenci znają nas już od 25 lat.<br/><br/>Jesteśmy jed... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Inne