Opis stanowiska pracy

Główne zadania:
- praca w Dziale Utrzymania Ruchu
- montaż, demontaż części maszyn
- utrzymanie maszyn w ruchu, usuwanie zakłóceń w pracy maszyn
- dokonywanie drobnych napraw i reperacji

Oferujemy:
• zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia w pierwszym miesiącu, od drugiego miesiąca umowa o pracę tymczasową
• wynagrodzenie 2350 brutto + do 500 zł brutto
• możliwości rozwoju i współpracy z doświadczonym zespołem.

Wymagania

• książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub zawodowe wykształcenie w kierunku mechanik/mechatronik
• umiejętność posługiwania się elektronarzędziami
• dobry stan zdrowia i kondycja fizyczna.
• zaangażowanie i chęci do pracy,
• komunikatywność,

Prezentacja firmy

JobTicket Sp. z o.o. - firma z branży HR Nr agencji 12712 <br/> <br/>Cel... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Motoryzacja / Automotive