Whoohoo Poland Sp. z o.o.
Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o.
Whoohoo® jest międzynarodową firmą rekrutacyjną, która specjalizuje się w naborach Specjalistów oraz Inżynierów. Nasi Pracownicy pracują u naszych Klientów w branżach: Engineering, Construction, Manufacturing, Finance, IT, Pharma&Medical oraz SSC/BPO.

Whoohoo® należy do holenderskiego holdingu Maandag® który poprzez sieć 14 biur od ponad 25 lat zajmuje się w rekrutacją specjalistyczną w Holandii. Whoohoo® korzystając z wieloletniego doświadczenia rekrutacyjnego naszej spółki matki umacnia swoją pozycję na rynku europejskim poprzez sieć 10 oddziałów zlokalizowanych w Belgii, Niemczech i Polsce.

Dla międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Mechanik

Lokalizacja: Krapkowice k. Opole, Katowice, Kędzierzyn-Koźle

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad ciągłością pracy parku maszynowego - usuwanie awarii, prace konserwacyjne i zapobiegawcze
  • weryfikacja, określenie stanu technicznego maszyn
  • prowadzenie przeglądów okresowych maszyn
  • modernizacja urządzeń
  • kontakt z serwisem zewnętrznym
  • prowadzenie wymaganej dokumentacji

Wymagania:

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie - mechanik ze specjalizacją budowy maszyn (mile widziane)
  • minimum dwa lata doświadczenia zawodowego
  • podstawowa znajomość układów hydraulicznych
  • uprawnienia na wózek widłowy i suwnicę (mile widziane)
  • obsługa komputera

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • bogaty pakiet socjalny: karta Multisport, Fundusz Zdrowia, automaty z obiadami po konkurencyjnych cenach, imprezy integracyjne (np. kręgle), zajęcia sportowe, „wczasy pod gruszą”, „dofinansowanie do kolonii dla dzieci, zajęcia sportowe, itp.
  • ciekawe i samodzielne stanowisko
  • nowoczesny park maszynowy, dający możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji (także poprzez szkolenia techniczne)
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych w tym opiekę medyczną, ofertę sportowo-kulturalną oraz dofinansowanie do posiłków.