Opis stanowiska pracy

Branża: Motoryzacja

Miejsce pracy: Holandia, okolice Terneuzen, Venlo

Zakres obowiązków:

  • Praca w warsztacie należącym do dealera marki Hyundai, Toyota,
  • Wszelkie naprawy w tym hydrauliczne, wykonywanie przeglądów serwisowych, diagnostyka pojazdów ciężarowych
  • Różne marki pojazdów ciężarowych
  • Naprawa, wykonywanie przeglądów serwisowych, diagnostyka pojazdów ciężarowych,
  • 60% napraw ciągników, 40% napraw naczep

Jeśli wyjedziesz z nami do pracy otrzymasz:

  • kontrakt na warunkach holenderskich,
  • wynagrodzenie w zależności od projektu oraz posiadanego doświadczenia wynosi 500 - 575 Euro netto/tydzień (za 40 godzin),
  • własny samochód na dojazd z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy jest warunkiem koniecznym oferty, koszt dojazdu w gestii pracownika
  • bezpłatną w pełni wyposażoną kwaterę
  • organizujemy ubezpieczenie

Wymagania

Szukamy kandydatów posiadających następujące kwalifikacje:

  • wymagane 5 letnie doświadczenie na ww. stanowisku, udokumentowane w CV
  • znasz dobrze język angielski,
  • jeśli posiadasz własny samochód to wspaniale, ponieważ szukamy osób samodzielnych i niezależnych
  • własna odzież i obuwie robocze

Prezentacja firmy

Mega Partners Mega Partners jest działającą na rynku polskim licencjono... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/06/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
10 320PLN - 11 868PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Motoryzacja / Automotive