Opis stanowiska pracy

Obowiązki

  • Wykonywanie przeglądów okresowych oraz bieżące diagnozowanie,
  • dokonywanie napraw w samochodach dostawczych i ciężarowych.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w naprawie samochodów dostawczych i ciężarowych.

Należymy do Grupy Petit Forestier, europejskiego lidera w wynajmie pojazdów chłodni.... Jesteśmy Spółką, która wykorzystując wieloletnie doświadczenie i szerokie kompetencje świadczy usługi w zakresie wynajmu pojazdów chłodni. Stale się rozwijamy i wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych Klientów. W tym celu otwieramy nowe oddziały. W związku z faktem ciągłego rozwoju poszukujemy pracowników na niżej wymienionym stanowisku do pracy w Białymstoku.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
01/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Motoryzacja / Automotive , Praca Praca fizyczna , Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Kontrola jakości