Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 21/11/2018.

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: oddział w Będzieszynie (Pruszcz Gdański) oraz praca na terenie województwa pomorskiego

Twoje zadania:

  • Diagnostyka, obsługa techniczna i naprawa maszyn budowlanych VOLVO na hali i w ramach serwisu mobilnego
  • Utrzymywanie maszyn VOLVO w pełnej sprawności technicznej i zapewnienie optymalnych kosztów ich eksploatacji
  • Stałe podnoszenie kwalifikacji technicznych w ramach programów szkoleniowych oferowanych przez firmę

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie kierunkowe (techniczne), minimum średnie
  • Nastawienie na Klienta
  • Samodzielność, odpowiedzialność oraz umiejętność współpracy w zespole
  • Nastawienie na rozwój i doskonalenie swoich umiejętności
  • Znajomość obsługi komputera
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kategorii B

Mile widziane:

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku mechanika lub elektromechanika w branży budowlanej lub pokrewnej (naprawy pojazdów, maszyn budowlanych, rolniczych, przemysłowych itp.)
  • Uprawnienia operatora maszyn, uprawnienia SEP, itp.
  • Znajomość języka angielskiego

Wymagania

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym zespole u lidera w branży
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Szkolenia produktowe i techniczne (średnio 75h w roku)
  • Jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego
  • Doskonałe zaplecze techniczne (m.in. samochód serwisowy, wysokiej klasy narzędzia specjalistyczne)
  • Dostęp do nowoczesnych systemów, aplikacji i narzędzi wspierających pracę Mechanika
  • Pakiet benefitów oraz świadczenia z Funduszu Socjalnego (m.in. prywatna opieka medyczna, paczki i świadczenia świąteczne)
  • Dodatkowe benefity dla Ciebie i Twojej rodziny: możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego, opieki medycznej dla rodziny, karty Multisport
  • Najwyższe standardy BHP, jakości oraz dbałości o środowisko potwierdzone certyfikatem ISO
  • Pracownicze spotkania integracyjne

Zapraszamy do obejrzenia filmu o nas (poniżej przycisku APLIKUJ)!

Firma Volvo Maszyny Budowlane Polska Sp. z o.o. należy do Grupy Volvo będącej jednym z... czołowych światowych producentów samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych oraz systemów napędowych do łodzi motorowych i urządzeń przemysłowych, oferowanych w ramach wiodących marek, takich jak: Volvo, Renault Trucks, Mack, UD Trucks, Eicher, SDLG, Terex Trucks, Prevost, Nova Bus, UD Bus, Sunwin Bus i Volvo Penta. Grupa oferuje również usługi informatyczne i finansowe.

Na terenie Polski jesteśmy wyłącznym dealerem i autoryzowanym serwisem maszyn budowlanych Volvo (m.in. koparek, ładowarek, wozideł).
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/11/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Automatyka , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria , Praca Praca fizyczna , Praca Motoryzacja / Automotive