Seito Polska Sp. z o.o.

Mechanik Warsztatu

Miejsce pracy: 87-100 Toruń

Seito Polska, firma z wieloletnim doświadczeniem w outsourcingu transportu wewnątrzzakładowego i logistyki produkcji do swojego zespołu technicznego poszukuje:

MECHANIKA WARSZTATU
miejsce pracy: Toruń

ZADANIA:

- prowadzenie prac konserwacyjno-naprawczych wózków widłowych

- wykonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych

- mycie wózków widłowych, podzespołów i części

OCZEKIWANIA:

- wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne

- podstawowa wiedza i praktyka z zakresu mechaniki, hydrauliki, i elektrotechniki

- prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- prywatną opiekę medyczną

- pracę na 1 – zmianę od 7 mej do 15 stej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.