Mechanik w dziale Utrzymania Ruchu

Wałbrzych, dolnośląskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy projektowo-produkcyjnej specjalizującej się w wysokiej jakości rozwiązaniach technicznych, z których korzystają wiodący producenci samochodów na świecie, poszukujemy osób na stanowisko:

Wymagania

ZADANIA:

  • wykonywanie konserwacji, napraw bieżących i remontów maszyn i urządzeń,
  • prowadzenie dokumentacji interwencji na maszynach i urządzeniach,
  • wykonywanie szkiców technicznych części zamiennych w ramach prac remontowych.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie średnie techniczne o profilu mechatronika, elektryka, elektrotechnika, elektromechanika,
  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych oraz instrukcji,
  • uprawnienia SEP (grupa E1, E2 i E3),
  • umiejętność pracy w grupie,
  • sumienność.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio przez Klienta,
  • bogaty pakiet socjalny m.in. premia uznaniowa, dofinansowanie karty sportowej oraz posiłków, świąteczne karty podarunkowe oraz inne świadczenia z funduszu socjalnego,
  • opiekę medyczną dla pracownika + opcja dla rodziny,
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w międzynarodowej firmie z branży automotive,
  • możliwość poznania nowoczesnych technologii,
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez system szkoleń i wdrożeń własnych pomysłów.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/09/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive , Praca Praca na produkcji