Mechanik Utrzymania Ruchu

Hays Poland

Swidnica, dolnośląskie

Hays Poland

Swidnica
Swidnica
NR REF.: 1141493

Dla naszego Klienta firmy działającej w branży automotive, zlokalizowanej w okolicach Legnicy, poszukujemy kandydatów na stanowisko Mechanika w dziale Utrzymania Ruchu.

Zakres zadań:
  • Konserwacja i naprawa urządzeń
  • Bieżąca kontrola poprawności działania maszyn i urządzeń
  • Monitorowanie eksploatacji maszyn i urządzeń,
  • Analiza przyczyn awarii i przestojów urządzeń, opracowywanie działań prewencyjnych,
  • Modernizacja parku maszynowego.

Oczekiwania:
  • Doświadczenie w Dziale Utrzymania Ruchu na podobnym stanowisku.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • Praktyczna znajomość zagadnień z hydrauliki i pneumatyki.
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • Mile widziana obsługa wózka widłowego i/lub uprawnienia spawalnicze (MAG) oraz umiejętność obsługi frezarki i tokarki.

Oferujemy:
  • Umowę o pracę bezpośrednio z firmą
  • Premię frekwencyjną (konkurencyjna stawka)
  • Dodatek za nocny standard,
  • Pakiet benefitów: fundusz socjalny (bony święta: Wielkanoc, Boże Narodzenie, dofinansowanie wypoczynku,
  • pakiet Luxmed)
  • Praca w systemie zmianowym (pon-pt)

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne CV.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy