Mechanik utrzymania ruchu

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Podłęże, małopolskie

Miejsce pracy: Podłęże

Zadania:

  • Pomoc w wykonywaniu przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne niezbędne do wykonywania prac
  • Wykonywanie napraw maszyn i urządzeń przy wsparciu doświadczonego pracownika
  • Współpraca z innymi obszarami produkcyjnymi
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonanymi naprawami i przeglądami

Wymagania:

  • Umiejętność czytania podstawowych schematów elektrycznych
  • Podstawowa wiedza z zakresu mechaniki, elektryki bądź pneumatyki
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie równoważnym
  • Praca również dla absolwentów szukających pierwszego doświadczenia zawodowego
Mile widziane:
  • Wykształcenie o kierunku elektrycznym, mechanicznym lub pokrewnym
  • Mile widziane uprawnienia energetyczne Grupa I do 1 kV – Eksploatacja

Oferta:

  • Umowę o pracę na pełny etat (podpisywaną od razu na 33 miesiące)
  • Jasny system premiowy oparty o konkretne wskaźniki produkcyjne
  • Rynkowe wynagrodzenie i jasny system wypłat nadgodzin oraz zmian nocnych
  • Szeroki pakiet benefitów: opieka medyczna, nowoczesna stołówka, bezpłatne napoje w miejscu pracy, dofinansowanie dojazdów do pracy (bus) i znacznie więcej!
  • Zdobywanie nowych umiejętności, co za tym idzie, wzrost wynagrodzenia
  • Możliwość awansu w strukturach firmy
  • Praca w dogodnej lokalizacji (łatwość dojazdu z okolic Wieliczki, Niepołomic, Nowej Huty, Płaszowa, a także z Krakowa)

Oferta dotyczy pracy stałej.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials