Opis stanowiska pracy

Aktualnie do Spółki Apator SA zlokalizowanej w Ostaszewie k. Torunia poszukujemy Członka Zespołu na stanowisko:

Mechanik Utrzymania Ruchu

Twój zakres obowiązków:

  • Wykonywanie przeglądów, konserwacji i napraw urządzeń w zakresie mechanicznym i pneumatycznym
  • Usuwanie usterek i diagnozowanie przyczyn awarii
  • Montaż nowych instalacji oraz urządzeń
  • Przeprowadzanie modernizacji linii produkcyjnych/ maszyn
  • Wykonywanie prac dodatkowych, związanych z utrzymaniem ruchu
  • Obsługa infrastruktury technicznej

Jesteś idealnym kandydatem jeśli posiadasz:

  • Wykształcenie min. zasadnicze mechaniczne
  • Mile widziane uprawnienia konserwacyjne UDT, SEP
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w obszarze utrzymania ruchu na produkcji min. 1 rok

To oferujemy:

  • Oferujemy ciekawą i pełną wyzwań pracę w środowisku oraz atmosferze, która pozwoli Ci na wykorzystanie posiadanych kompetencji
  • Wynagrodzenie na poziomie rynkowym
  • Realne możliwości rozwoju w organizacji
  • Proces efektywnego onboardingu, który pomoże Ci w przyjazny i łatwy sposób poznać naszą firmę, produkty i wdrożyć się szybko w obowiązki

Benefity:

  • Dofinansowanie do zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dodatkowe świadczenia socjalne

Prezentacja firmy

www.apator.eu

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/09/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Praca fizyczna, Praca Inżynieria