Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 13/11/2018.

MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU

Gliwice, śląskie

Tenneco Automotive Eastern Europe Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

W związku z budową nowej hali produkcyjnej i projektu „MRA2”, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Wymagania

Jeżeli:

  • Posiadasz wykształcenie min. zawodowe techniczne o profilu mechanicznym,
  • Znasz dobrze specyfikę układów mechanicznych, budowy maszyn, urządzeń przemysłowych,
  • Masz wiedzę na temat podstaw funkcjonowania układów hydrauliki siłowej i pneumatyki,
  • Umiesz odczytywać rysunek techniczny,
  • Jesteś samodzielny i zorientowany na cel,
  • Chcesz się nadal rozwijać,

Wyślij do nas swoje CV!

W naszej firmie będziesz zajmował się:

  • Usuwaniem zgłoszonych awarii maszyn i urządzeń,
  • Dokonywaniem przeglądów okresowych i konserwacji,
  • Wykonywaniem remontów kapitalnych maszyn i urządzeń,
  • Wprowadzaniem modyfikacji i usprawnień do zainstalowanego parku maszynowego,
  • Udziałem w instalacji i rozruchu nowych lub przychodzących maszyn.

Wybranym osobom oferujemy:

  • Umowa o pracę,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Pracę w międzynarodowej firmie w zgranym zespole,
  • Możliwość doskonalenia umiejętności oraz zdobycia nowych uprawnień,
  • Bezpłatny dojazd,
  • Bogaty pakiet socjalny.

Ostatnia aktualizacja:
12/11/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji