Opis stanowiska pracy

Mauser Poland Sp. z. o. o, międzynarodowa firma, która od wielu lat specjalizuje się w produkcji opakowań przemysłowych do swojego zakładu w Gliwicach poszukuje kompetentnych osób do pracy na stanowisku:

MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU

Miejsce pracy: Gliwice

Obowiązki na stanowisku:

- Usuwanie bieżących awarii maszyn i urządzeń oraz zapobieganie ich występowaniu

- Przeprowadzanie przeglądów i napraw prewencyjnych maszyn

- Przygotowanie maszyn i urządzeń do produkcji

- Współpraca z innymi działami w celu zachowania płynności produkcji

- Bieżące raportowanie o usterkach

- Dokonywanie zapisów w istniejącej dokumentacji oraz prowadzenie tej dokumentacji

- Zakup potrzebnych części zamiennych i prowadzenie bazy danych części zamiennych

Wymagania

Oczekiwania wobec kandydatów:

- Wykształcenie techniczne średnie lub zawodowe (kierunki: mechanika maszyn, mechanika samochodowa)

- Doświadczenie na podobnym stanowisku

- Umiejętność czytania i posługiwania się rysunkami technicznymi

- Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu hydrauliki oraz pneumatyki

- Uprawnienia spawalnicze (mile widziane)

- Mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (nie jest to warunek konieczny)

- Dyspozycyjność

Firma oferuje:

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Uczciwe podejście do pracownika (np. miesięczne rozliczanie ewentualnych nadgodzin)

- Szkolenia techniczne - zgodnie z potrzebami

- Prywatną opiekę medyczną

- Telefon komórkowy

Prezentacja firmy

Mauser Poland Sp. z o.o. Gliwice, ul. Pszczyńska 314L<br/>Czołowy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
5 000PLN - 5 001PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
w zależności od wyników pracy
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji