Mechanik Utrzymania Ruchu w Tarnowie Podgórnym. 6000 zł brutto miesięcznie!

Agencja Zatrudnienia KS Service

Tarnowo Podgórne, wielkopolskie

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Aktualnie, dla firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Tarnowie Podgórnym, poszukujemy Mechanika Utrzymania Ruchu.

Mamy tylko jeden wolny wakat! Praca jest od zaraz!

Czego oczekujemy:
  • samodzielności, kreatywności;
  • umiejętności czytania schematów i rysunków;
  • obsługi pakietu Office;
  • doświadczenia (nawet niewielkiego) na zbliżonym stanowisku;
  • uprawnienia elektryczne lub energetyczne „E” – mile widziane.

Twoje zadania na stanowisku Mechanika Utrzymania Ruchu:
  • usuwanie awarii maszyn;
  • diagnozowanie przyczyn usuwania usterek;
  • przeprowadzanie przeglądów serwisowych maszyn i urządzeń produkcyjnych;
  • prowadzenie dokumentacji;
  • instalacja oraz demontaż maszyn oraz urządzeń na produkcji.

Uważasz, że doskonale sobie poradzisz? Wyślij swoje CV już dzisiaj!

Dołącz do nas i zyskaj:
  • pracę dwuzmianową (6-14 oraz 14-22) od poniedziałku do piątku – wolne weekendy;
  • umowa o pracę już od pierwszego dnia zatrudnienia;
  • pracę, w której możesz liczyć na rozwój i przyuczenie;
  • wynagrodzenie 6000 zł brutto;
  • premie uznaniowe.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Świetnie, czekamy na Ciebie w Tarnowie Podgórnym!

Wyślij swoje CV i czekaj na kontakt z nami!

Potrzebujesz więcej informacji?

Zadzwoń: 506 561 859; 503 075 956

Napisz: a.rzym@ksservice.pl; j.wolujewicz@ksservice.pl

Benefity:
  • Świetna lokalizacja
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Sprzęt do pracy
  • Umowa o pracę
  • Szkolenia
  • Rozwój
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.