Mechanik utrzymanania ruchu - elastyczne godziny pracy - Gorzów Wielkopolski

Agencja Zatrudnienia KS Service

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski
Co oferujemy ze swojej strony?
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę
  • System zadaniowy (ty układasz swój grafik i decydujesz ile poświęcisz czasu na powierzone Ci zadania)
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • System premiowy w wysokości 15%!
  • Pracę w przyjaznym i dynamicznym zespole! :)

Co oczekujemy od Ciebie ?
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia SEP E1 (powyżej 1KV) E2 powyżej (50KV)
  • Wiedzy technicznej, zanjomości budowy maszyn oraz umiejętności czytania schematów

Zakres obowiązków:
  • Naprawa i diagnostyka maszyn
  • Tworzenie dokumentacji technicznej i nadzorowanie prawidłowej eksploatacji urządzeń
  • Konserwacja i okresowe przeglądy prewencyjne maszyn

Zależy Ci na dobrej pracy, z godnym wynagrodzeniem, w przyjaznej firmie, w której nie będziesz marnował swojego potencjału?

Nie czekaj ani chwili dłużej,wyślij do nas swoje CV! :)

Benefity:
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Przyjazna Atmosfera
  • Umowa o pracę
  • System premiowy
  • Rozwój
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.