Oferta wyróżniona

Mechanik Sprzętu Ciężkiego

Łódź, łódzkie

ERBUD Industry Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Praca przy naprawie, serwisie urządzeń budowlanych – ładowarek, koparek, spycharek.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i uzyskiwanych wyników pracy, w tym możliwość wypracowania premii
  • Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia zawodowe
  • Niezbędne narzędzia pracy i szkolenia
  • Pakiet usług medycznych

Oczekiwania:

  • Wykształcenie zawodowe lub techniczne o kierunku mechanika lub pokrewne
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Odpowiedzialność
  • Dyspozycyjność

ERBUD INDUSTRY Centrum Sp. z o.o. to rozwijająca się firma, świadcząca usługi serwisowo -... remontowe dla energetyki i przemysłu, należąca do notowanej na warszawskiej giełdzie Grupy Kapitałowej ERBUD S.A. Firma posiada swoje Oddziały w Łodzi, Warszawie, Poznaniu, Koninie, Grajewie i Wieruszowie.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca fizyczna , Praca Inne