Opis stanowiska pracy

  • wykonywanie napraw i przeglądów maszyn i urządzeń włókienniczych,
  • podejmowanie działań korygujących oraz zapobiegawczych w zakresie usterek technicznych,
  • spawanie.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie w okresie próbnym 3200 brutto/mc,

  • po okresie próbnym możliwość uzyskania podwyżki

  • stabilne zatrudnienie

  • zatrudnienie na umowę o pracę,

  • możliwości rozwoju i współpracy z doświadczonym zespołem.

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min 1 rok,

  • aktualne uprawnienia spawacza,

  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym,

  • dobry stan zdrowia i kondycja fizyczna.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w zakładzie włókienniczym

  • prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

JobTicket Sp. z o.o. - firma z branży HR Nr agencji 12712 <br/> <br/>Cel... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Inne