Mechanik - Ślusarz

Talent Select

Ruda Śląska, śląskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  1.  Utrzymanie i konserwacja maszyn i urządzeń

Oferowane warunki

  • Umowa o pracę
  • Wynagrodzenie 4000-7000 zł brutto
  • Dodatki finansowe za każdy przepracowany dzień
  • Prywatna opieka zdrowotna PZU na preferencyjnych warunkach
  • Praca pod ziemią w systemie 3-zmianowym
  • Organizacja transportu do i z miejsca pracy

Wymagania

Wykształcenie zasadnicze kierunkowe (może być bez doświadczenia)

lub

doświadczenie w utrzymaniu i konserwacji maszyn i urządzeń

Prezentacja firmy

Jesteśmy agencją doradztwa personalnego i pomagamy dobierać pracowników ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/04/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
4 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
dodatki za każdy przepracowany dzień
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy, Praca Praca na produkcji