Gi Group Poland S.A.
Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Gi Group działa w Polsce od 2007 roku i pomaga blisko 150 000 osobom rocznie znaleźć zatrudnienie.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

MECHANIK - ŚLUSARZ

Miejsce pracy: Bobrowniki
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • utrzymanie ruchu maszyn na linii produkcyjnej
  • kontrola nad procesem produkcji
  • obsługa ręcznych elektronarzędzi
  • inne zadania zlecone przez przełożonego

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • wykształcenia minimum zawodowego
  • dyspozycyjności do pracy zmianowej
  • umiejętności organizacji pracy własnej i zaangażowania
  • umiejętności obsługi ręcznych elektronarzędzi
  • umiejętności pracy w grupie
  • mile widziane uprawnienia spawalnicze i uprawnienia SEP do 1 kV
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

CO OFERUJEMY?

  • zatrudnienie w oparciu umowy o pracę bezpośrednio przez Naszego Klienta w pełnym etacie
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • premię uznaniową
  • nagrodę za obecność
  • premię świąteczną raz w roku
  • ubezpieczenie grupowe
  • wsparcie przy podnoszeniu kwalifikacji zawodowych

🙋‍♀‍ Ofertę realizuje: Justyna
Chcesz poznać więcej szczegółów? Skontaktuj się z rekruterką:
508 024 376
justyna.paczkowska@gigroup.com.pl
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.