Atut Rental Sp. z o.o.
ATUT RENTAL Sp. z o.o. od 29 lat z sukcesem obsługuje klientów w zakresie wynajmu, sprzedaży i serwisu sprzętu budowlanego. Będąc liderem na polskim rynku budujemy swoją markę dbając zarówno o swoich klientów jak i pracowników.

Dołącz do naszego zespołu jako:

Mechanik - Serwisant

Opis stanowiska:

  • obsługa serwisowa maszyn,
  • wykonywanie przeglądów i napraw sprzętu,
  • czyszczenie i konserwacja sprzętu,
  • dbanie o porządek w miejscu pracy.

Wymagania:

  • podstawowa wiedza z zakresu mechaniki,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • chęci do pracy.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, program MultiSport, dofinansowanie do urlopu),
  • bardzo dobrą atmosferę pracy.
Jeśli jesteś zainteresowany pracą z nami, prześlij swoje CV klikając w przycisk aplikowania.
Pracownicy są naszą największą wartością!
Dowiedz się o nas więcej na www.atutrental.com.pl

ATUT RENTAL Twoim Atutem!