Mechanik Samochodowy / Serwisant Ogumienia

Wukran

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą z 25 letnim stażem.

Pracujemy w branży motoryzacyjnej - pod nazwą WULKDRIVE.

Firma znajduje się w Tychach zaraz przy DK1. Łatwy i ekonomiczny dojazd dla każdego (trasa Czeladź lub Bielsko - Tychy to max 30 min)

Branża motoryzacyjna to pełnowymiarowy serwis, biuro obsługi klienta i e-sklep.

Polecam obejrzeć naszą stronę internetową - WULKDRIVE

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko MECHANIK SAMOCHODOWY z umiejętnościami SERWISOWANIA OGUMIENIA

OFERUJEMY:

  • pracę w nowoczesnym warsztacie
  • dostęp do profesjonalnych narzędzi i urządzeń
  • atrakcyjne warunki wynagradzania
  • możliwość rozwoju

Wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Samodzielna diagnostyka usterek oraz naprawy samochodów;;
  • Prawo jazdy kategorii B;
  • Punktualność, sumienność, dyspozycyjność oraz samodyscyplina.
  • Samodzielność
  • Znajomość nowoczesnej motoryzacji
  • Rzetelność
  • Kultura osobista
  • Pasja i zaangażowanie
  • Znajomość obsługi urządzeń do geometrii i/lub wymiany opon i/lub wyważania kół

Prezentacja firmy

Firma zajmuję się dwoma branżami - motoryzacyjną i budowlaną.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
5 lat
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca fizyczna, Praca Inne