MECHANIK SAMOCHODOWY - SAMOCHODY ELEKTRYCZNE praca na nowej lini produkcyjnej!

European Experts GmbH

Augsburg Gersthofen, zagranica

European Experts GmbH European Experts GmbH
Szukasz solidnej, stałej pracy z dobrym wynagrodzeniem?

Chcesz rozwinąć swoje umiejetności?

Firma European Experts to Państwu oferuje.

Perspektywa stałej i dobrze płatnej pracy w wiądącym na rynku zakładzie.

Miejsce pracy: Augsburg Gersthofen

Chcesz rozwinąć swoje umiejetności ?

European Experts der Jobkontakter!

Gut arbeiten. Gut Wohnen. Gut Leben.

PRACA DLA MECHANIKOW SAMOCHODOWYCH PRZY NOWEJ LINI PRODUKCYJNEJ SAMOCHODOW ELEKTRYCZNYCH

Opis stanowiska:

- Praca przy produkcji samochodow elektrycznych - Volkswagen-Modelle

- Praca na nowej lini produkcyjnej

- Praca przy montażu silnikow oraz innych podzespolow samochodow elektrycznych

- Prace warsztatowe

- udzial w szkoleniach

Co oferujemy:

- Dobra prace na niemieckich warunkach oraz uczciwe zarobki

- Dodatki branzowe

- Umowa na czas nieokreslony z niemieckim pracodawca

- Mozliwosc dlugoterminowej wspolpracy - praca na nowej lini produkcyjnej

- Ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych oraz odprowadzane skladki socjalne

- Dieta za kazdy dzien pracy

- Mozliwosc dalszego szkolenia sie oraz podnoszenia kwalifikacji

- Bezplatne zakwaterowanie

- Opieka polskojezycznego koordynatora

Wymagania:

- Wyksztalcenie i doswiadczenie w zawodzie mechanika samochodowego

- Komunikatywna znajomosc j. niemieckiego A2-B1

- Prawo jazdy oraz wlasny samochod sa mile widziane

- Chec podjecia pracy na stale

- Chec dalszego rozwoju i ksztalcenia

- Chec doskonalenia swoich umiejetnosci przy nowym projekcie

Jesteś zainteresowany? Wyślij nam swoje CV już dziś!
Masz pytania - zadzwoń! - Chętnie odpowiemy na wasze pytania:

w języku polskim: 0821 807 999 48 oraz w języku niemieckim: 0821 807 999 00

Jeżeli mieszkają Państwo na terenie Gersthofen, Augsburga, Ulm lub okolic zapraszamy do naszego biura.