Mechanik samochodowy/ blacharz/ lakiernik / tapicer

Springers Garage

Dania, Hobro, zagranica

Opis stanowiska pracy

Naprawa i renowacja samochodów zabytkowych

Firma Springers Garage zatrudni 2 pracowników na stanowiska:

- mechanik / blacharz

- mechanik / lakiernik

Wymagania

- wykształcenie kierunkowe

- doświadczenie na stanowisku

- dobra znajomość przedmiotu i samodzielność w podejmowaniu decyzji

- komunikatywność i umiejętność pracy w zaspole

- komunikatywna znajomość j. angielskiego

Firma zaprosi również do współpracy tapicera samochodowego, posiadającego własny sprzęt i materiały, gotowego na wykonywanie usługi w Danii. Możliwość pracy na umowę o pracę lub prowadzenia własnej działalności zarejestrowanej w Polsce lub w Danii.

Firma zatrudni również 2 osoby do prac remontowych oraz utrzymania dobrego stanu technicznego budynków

Oferujemy:

- pomoc w zakwaterowaniu i kwestiach urzędowych

- legalne zatrudnienie

- wynagrodzenie: 56zł / godz.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Handel i serwis samochodowy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji