Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 12/12/2017.

Mechanik Samochodowy - 2500 PLN netto

Sosnowiec, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Ilość wolnych wakatów: 1
Miejsce pracy: Sosnowiec

Zakres obowiązków:

  • Wymiana części eksploatacyjnych w samochodach osobowych i dostawczych (oleje, opony, układ hamulcowy)
  • Wykonywanie drobnych napraw

Wymagania:

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku min. 6 miesięcy
  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Znajomość obsługi wyważarki i montażownicy
  • Umiejętność obsługi pojazdów mechanicznych w zakresie wymiany części i płynów eksploatacyjnych
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • Znajomość komputera diagnostycznego - mile widziana
  • Dokładność, zaangażowanie i motywacja do pracy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 2500 PLN netto miesięcznie
  • Pracę od poniedziałku do soboty w równoważnym systemie czasu pracy
  • Wynagrodzenie zawsze na czas
  • Możliwość przejścia pod firmę Klienta

Oferta dotyczy pracy tymczasowej z możliwością przejścia pod firmę Klienta.

Numer referencyjny: 18092017

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego... lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2015 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 60 000 osób.
Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
01/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne