Mechanik samochodów osobowych

Work Supply

Norwegia, Oslo, zagranica

Work Supply

Od: Work Supply
Miejsce pracy: Norwegia, Oslo

Mercedes / Jaguar / Honda / Citroen / VW

Autoryzowany dealer samochodowy w Norwegii poszukuje do wykwalifikowanych mechaników. Start pracy Wrzesień/ Październik 2019

OBOWIĄZKI:

  • Ogólne naprawy techniczne i elektryczne
  • Rozwiązywanie problemów i diagnostyka komputerowa
  • Serwis i konserwacja

LOKALIZACJE:

  • Oslo i okolice oraz centralna Norwegia

POTRZEBNE KWALIFIKACJE:

  • Dyplom Mechanika
  • Min. 1 rok doświadczenia
  • Ważne prawo jazdy: B (wymagane)

OFERUJEMY:

  • Norweskie wynagrodzenie + nadgodziny
  • Umowa bezpośrednio z firmą z Norwegii
  • Niedrogie mieszkania jednoosobowe - płacimy depozyt!
  • Kurs języka norweskiego- bezpłatnie!

Pytania? Znajdź nas na Whatsapp pod numerem (+48) 511 477 511 lub wyślij CV za pomocą opcji "Aplikuj"

Work Supply - Certyfikat 8814