Mechanik samochodów osobowych

Norwegia, Oslo, zagranica

Work Supply

Opis stanowiska pracy

Mercedes / Jaguar / Honda / Citroen / VW

Autoryzowany dealer samochodowy w Norwegii poszukuje do wykwalifikowanych mechaników. Start pracy Wrzesień/ Październik 2019

OBOWIĄZKI:

  • Ogólne naprawy techniczne i elektryczne
  • Rozwiązywanie problemów i diagnostyka komputerowa
  • Serwis i konserwacja

LOKALIZACJE:

  • Oslo i okolice oraz centralna Norwegia

POTRZEBNE KWALIFIKACJE:

  • Dyplom Mechanika
  • Min. 1 rok doświadczenia
  • Ważne prawo jazdy: B (wymagane)

OFERUJEMY:

  • Norweskie wynagrodzenie + nadgodziny
  • Umowa bezpośrednio z firmą z Norwegii
  • Niedrogie mieszkania jednoosobowe - płacimy depozyt!
  • Kurs języka norweskiego- bezpłatnie!

Pytania? Znajdź nas na Whatsapp pod numerem (+48) 511 477 511 lub wyślij CV za pomocą opcji "Aplikuj"

Work Supply - Certyfikat 8814

Jesteśmy firmą rodzinną, której głównym celem jest tworzenie możliwości pracy i rozwoju dla... specjalistów z branży motoryzacyjnej.

Wiemy, że przeprowadzka za granicę nie jest łatwa. Ponieważ zależy nam na naszych pracownikach, oferujemy korzystne warunki zatrudnienia.

Dokładamy wszelkich starań, by Twoja przeprowadzka do Norwegii była najlepszą decyzją Twojego życia. Główna siedziba naszej firmy znajduje się w Bergen.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
07/10/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca fizyczna , Praca Motoryzacja / Automotive