Mechanik samochodów osobowych - STOLT AS - Norwegia

Stolt Bemanning AS Oslo

Norwegia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Stolt AS poszukuje dla norweskiego klienta wykwalifikowanych oraz doświadczonych specjalistów w zawodzie:

Mechanik samochodów osobowych / Lette kjøretøy mekaniker

Marki: Audi, Volkswagen, Skoda, Kia, Opel, Fiat, Jeep, Isuzu

Miejsce pracy: Ski oraz Moss

Opis stanowiska:
- Diagnozowanie oraz wykrywanie usterek w autach,
- Przeglądy okresowe (EU kontroll),
- Mechaniczna naprawa aut,

Wymagania

- Wykształcenie kierunkowe szkoła zawodowa lub techniczna, tytuł czeladniczy,
- Minimum 3 lata udokumentowanego stażu w zawodzie na przestrzeni ostatnich 5 lat pracy,
- Pozytywne referencje od ostatniego pracodawcy,
- Dobra znajomość języka angielskiego lub norweskiego,
- Prawo jazdy kategorii B,

Oferujemy:
- 6 miesięczne zatrudnienie u klienta z możliwością podjęcia pracy stałej,
- wynagrodzenie właściwe dla wykształcenia i doświadczenia kandydatów,
- pomoc w zorganizówaniu numeru personalnego, karty podatkowej,
- pomoc w znalezieniu zakwaterowania na terenie Norwegii,

Prezentacja firmy

Rekrutujemy specjalistów we wszystkich zawodach z obszaru branży budowla... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
6 miesiecy z możliwościa zatrudnienia stałego
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
115PLN - 150PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Motoryzacja / Automotive