Mechanik samochodów ciężarowych

Workingo Sp. z o.o.

Europa Zachodnia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma Workingo Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, wpisana do KRAZ pod numerem 11888, dla swojego Klienta poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Kraje Europy Zachodniej (Belgia, Niemcy, Francja, Hiszpania)

Obowiązki:

• Realizacja zleceń na terenie krajów Europy Zachodniej

• Diagnostyka oraz naprawa samochodów ciężarowych, naczep, przyczep i pojazdów dostawczych

• Oględziny pojazdów i miejsc powypadkowych

• Dbałość o powierzone mienie i ekologiczną czystość stanowiska pracy

Oferujemy:

• Umowa o pracę

• System pracy: 4 tygodnie pracy/1 tydzień wolnego lub 8 tygodni pracy/2 tygodnie wolnego

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Zakwaterowanie i dojazd na koszt pracodawcy

Wymagania

• Minimum 2-letnie doświadczenie w naprawie samochodów ciężarowych/autobusów lub minimum 5-letnie doświadczenie w naprawie samochodów osobowych

• Znajomość technologii napraw

• Prawo jazdy kat. B

• Umiejętność samodzielnego rozwiązania problemów

• Dobra organizacja pracy

• Umiejętność poruszania się w środowisku europejskim

• Łatwość nawiązywania kontaktów

• Mile widziane umiejętności spawania elektrycznego, diagnostyki układów pneumatycznych, naprawy układów ogrzewania niezależnego

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem (71)715-77-22 oraz o wysłanie CV z klauzulą o ochronie danych osobowych:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Workingo Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (50-079) przy ul. Ruska 22 oraz jej kontrahentów dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu aktualnej oraz przyszłych rekrutacji; jednocześnie wyrażam zgodę na weryfikację prawdziwości przekazanych danych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016r. poz. 922)”.

Prezentacja firmy

WORKINGO jest polską certyfikowaną agencją pracy specjalizującą się w us... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
8 500PLN - 11 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
dodatki, prowizje
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive