Mechanik samochodów ciężarowych - Belgia

HRBC GROUP SP. z o.o.

Belgia, Houthalen, zagranica

Opis stanowiska pracy

  • naprawy i prace konserwacyjne samochodów ciężarowych
  • diagnostyka, pod nadzorem szefa warsztatu
  • podstawowa znajomość czytania i rozumienia schematów elektrycznych
  • odczyt pojazdów ciężarowych za pomocą odpowiednich komputerów producenta
  • rejestrowanie wszystkich wykonanych prac i materiałów
  • utrzymanie porządku w miejscu pracy i po wykonanej pracy

Oferujemy:

  • umowa belgijska
  • atrakcyjna stawka godzinowa od 17-20 EUR brutto/h w zależności od doświadczenia
  • bony żywieniowe o wartości 5,50 EUR
  • 39-godzinny tydzień pracy, co daje dodatkowo 6 dni urlopu ADV
  • wypłaty tygodniowe
  • praca w soboty co 3 tygodnie
  • możliwość zjazdu do Polski co 5 tygodni
  • możliwe nadgodziny 150% = praca łącznie do 50h tygodniowo
  • praca na 2 zmiany (8-16; 10-18)
  • zapewnione zakwaterowanie z wyposażoną kuchnią, pralka, WIFI
    (koszt pokoju: 1-osobowy 85€, 2-osobowy 55€)
  • zapewniony dojazd do pracy
  • zwrot kosztów dojazdu do Belgii 125€
  • dodatek wakacyjny 15,38 % rocznych zarobków brutto
  • bonus roczny 8,33 % rocznych zarobków brutto pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni lub 494h (w okresie 1/07 do 30/06)

Wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy jako mechanik samochodowy
  • wiedza z zakresu mechaniki pojazdów ciężarowych
  • znajomość układów hydraulicznych
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na komunikację (warunek konieczny)
  • mile widziane prawo jazdy i własne auto

Prezentacja firmy

HRBC Group jest miejscem gdzie skutecznie realizujemy projekty rekrutacy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy