Mechanik-pracownik utrzymania ruchu

exlabesa extrusion opole sp. z o.o.

49-130 Tułowice, opolskie

Opis stanowiska pracy

osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

-sprawdzanie stanu sprawności maszyn i urządzeń

-naprawa maszyn i urządzeń

-prace udoskonalające pracę linii produkcyjnej
- przeglądy maszyn i urządzeń

Wymagania

-mile widziane osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku jak również osoby chętne do przyuczenia

-posiadanie aktualnych świadectw spawalniczych, elektrycznych,

-mile widziane osoby posługujące się komunikatywnie językiem angielskim ale nie koniecznie

-gotowość pracy w systemie zmianowym

-dobra organizacja pracy

Prezentacja firmy

exlabesa extrusion opole sp. z o.o. zajmuje się tłoczeniem profili alumi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji