Mechanik/Pracownik Serwisu – maszyny rolnicze

Sieradz, łódzkie

Smart-HR

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Serwisowanie maszyn rolniczych i ciągników oraz ich modernizacja, w tym naprawy i wymiany płynów (na terenie firmy oraz u klienta),
  • Diagnozowanie usterek oraz prace konserwacyjne,
  • Przebudowę i doposażanie nowych ciągników i maszyn sprzedawanych przez firmę,
  • Prace związane z uruchamianiem maszyn u klienta; nadzór nad powierzonym sprzętem,
  • Budowanie i utrzymanie pozytywnych relacji z klientem oraz dbanie o profesjonalny wizerunek firmy.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Ogólnej znajomości działania maszyn rolniczych,
  • Umiejętności czytania i analizy dokumentacji technicznej,
  • Mile widziane: doświadczenie na stanowisku serwisanta maszyn rolniczych,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej oraz samodzielności i komunikatywności,
  • Prawa jazdy kat. B.

Pracodawca oferuje:

  • Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie będącej liderem w sprzedaży maszyn rolniczych,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po 3-miesięcznym okresie próbnym,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe wraz z systemem prowizyjnym,
  • Narzędzia pracy niezbędne na danym stanowisku, system szkoleń pracowniczych,
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Wymagania

Dla naszego Klienta – dynamicznie rozwijającej się firmy, zajmującej się sprzedażą i serwisem maszyn rolniczych, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Prezentacja firmy

Szukasz pracy?
Rekruterzy tworzący agencję rekrutacyjną SMART- HR chętnie Ci w tym... pomogą.
Wierzymy, że największym skarbem firmy są doskonale dobrani i zmotywowani pracownicy. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi rekrutacjami.

Nie znalazłeś oferty pracy, która i rozwinie Twój potencjał?
Wyślij nam swoje aktualne CV. Szczegóły znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Jesteś przedsiębiorcą?
Naszym celem jest usprawnienie funkcjonowania firm. Dzięki naszemu profesjonalnemu wsparciu sprostasz wymaganiom dzisiejszego rynku. Błędy związane z wyborem nieodpowiednich pracowników mogą przełożyć się na funkcjonowanie całej organizacji, straty finansowe oraz stagnację firmy.
Twój sukces w biznesie jest na wyciągnięcie ręki, lecz wymaga wiedzy, doświadczenia i profesjonalnego wsparcia z zewnątrz. Dlatego powstał SMART-HR, firma specjalizująca się w doradztwie personalnym i skutecznym pozyskiwaniu najlepszych kandydatów do pracy. Zapoznaj się z naszą ofertą i rozwijaj się z nami.

Smart-HR realizuje zlecenia z zakresu:

-Rekrutacji i selekcji pracowników
-Doradztwa HR w zakresie zarządzania personelem (motywacja, systemy wynagradzania)
-Szkoleń: menedżerskich, sprzedażowych, rozwijających kompetencje społeczne
-Doradztwa w zakresie Prawa Pracy
-Kadr, Płac, BHP
-Job Coachingu dobierany plan rozwoju kariery, we współpracy z coachem zawodowym.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/10/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna