Opis stanowiska pracy

Sanpro Consulting to zespół ludzi z pasja, którzy na co dzień zajmują się organizacją zatrudnienia oraz rekrutacją, proponując najlepszym kandydatom pracę a klientom kompleksową obsługę w obszarze HR.

Obecnie dla naszego Klienta z branży metalowej, którego specjalność stanowi obróbka plastyczna blach oraz obróbka skrawaniem– poszukujemy:

Mechanika maszyn

Miejsce pracy: Wronki

Zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego Klienta.

Zakres obowiązków:

• wykonywanie przeglądów okresowych maszyn i urządzeń,

• umiejętność rozpoznania i naprawy awarii urządzeń produkcyjnych,

• stosowania działań prewencyjnych dotyczących awarii.

Oferujemy:

• umowę o pracę,
• atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i system premiowy,
• pracę w rodzinnej firmie z wieloletnią tradycją o ugruntowanej pozycji na rynku dla której najważniejsi są ludzie.

Wymagania

• znajomość budowy i zasad działania maszyn,

• znajomość hydrauliki siłowej,

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
20PLN - 25PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji